1. Kto pierwszy wyszedł z inicjatywą stworzenia zespołu?

Potrzeba matką wynalazków, jak to mówią. Na pomysł, by założyć naszą formacje wpadł Wacław, któremu zależało na tym, by Wojciech znalazł sobie kobietę. Kto wie, może przyszłą żonę. To właśnie miłość była i jest przewodnim tematem naszej twórczości.

2. Jakie uczucia wam towarzyszą podczas wystąpień w różnych programach, np. “Mam Talent ” , “Apetyt na sławę ” albo “Ja cię kręcę”?

Każdy publiczny występ niesie za sobą dużą ilość stresu. Nieważne, czy wchodzi się na scenę po raz pierwszy, czy setny, zawsze nam towarzyszy. Owszem z biegiem czasu nabieramy doświadczenia, które potrafią ten stres minimalizować. Są też rzeczy przyjemniejsze, jak możliwość poznania ludzi, których widujemy tylko na szklanym ekranie. Samo zobaczenie telewizji „od środka” jest też fajnym doświadczeniem.

3. Kto jest waszą inspiracją? A może sami sobie jesteście wzorem szaleństwa i dobrej energii?

Jesteśmy zakochani w muzyce disco polo, kiedy to nie było jeszcze tak komercyjne jak jest dzisiaj. Mister Dex czy Voyager z początku lat 90-tych, naturalnie noszone wąsy, kolorowe stroje, prostota to cechy, którymi się fascynujemy i ich się trzymamy.

4. Kiedy jakieś najbliższe nowości?

 

Niedługo nastąpi premiera utworu pt. „Blondyna z Londyna”, który nagraliśmy miesiąc temu w słonecznej Wielkiej Brytanii. Opowiada o kolejnej niespełnionej miłości Wojciecha, który znalazł dziewczynę na portalu randkowym i był tak nią zafascynowany, że postanowił po raz pierwszy polecieć samolotem. Poza tym mamy w planie wydać teledysk do piosenki pt. „Księżniczka” , w której śpiewamy o kobiecie, która jest odzwierciedleniem perfekcji. Mamy nadzieję, że kiedyś znajdziemy takową kandydatkę dla Wojciecha. I jako ciekawostka będzie też piosenka o super samochodzie, ale nie takim o jakich śpiewa większość czyli np. mercedesy, bmw, porsche itp. Ale o Koreańskiej technologii.

5. Gdzie w najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć PRAGNIENIE MIŁOŚCI?

Jako, że sezon koncertowy zbliża się wielkimi krokami mamy zaplanowanych kilkanaście recitali. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, więc będziemy Was informować na bieżąco na naszym Facebooku oraz na stronie internetowej, która jest w trakcie budowy. Poza tym często nas można spotkać na kółku miłośników szydełkowania prowadzonym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Kroczkowej. 🙂

6. Skąd czerpiecie pomysły na utwory, teledyski?

 

Niespełnione miłości Wojciecha są przewodnim tematem naszej twórczej inwencji. Natchnienie przychodzi samo. Mamy zawsze przy sobie notatnik i ołówek. Nieważne, czy jest to sauna, czy też spacerujemy po lesie. Przyznajemy, że zdarzyło się nam odgrzać naszego starego kotleta sprzed lat piętnastu, ale nam i wielu osobom smakował.

(A poza tym wszystkim chłopacy prężnie rozwijają się w modelingu 🙂 sami zobaczcie )

7. Ostatnie pytanie. Pozdrawiacie naszych widzów i czytelników portalu Love Disco? 🙂

Kochani, pozdrawiamy Was bardzo serdecznie. Do zobaczenia na koncertach, śledźcie też nasze wszystkie telewizyjne wystąpienia.