Sezon plenerowy czas start! Co prawda do czerwca jeszcze trochę czasu, ale zaglądając po małych miejscowościach wiemy, że ten sezon należy głównie do gwiazd Disco-Polo.

Już 16 czerwca zapraszamy na ziemię Śląską, a dokładniej do miejscowości Knurów, gdzie Dni Miasta obchodzone są co roku przez dwa dni. 15-16 czerwca 2019 to historyczna data, gdzie na Placu 700-lecia odbędzie się wielkie świętowanie. Już 16 czerwca zapraszamy wszystkich fanów muzyki Disco na istne szaleństwo! Na scenie wystąpią topowe gwiazdy takie jak min. : Junior, Quest oraz Zespół Focus wraz z Zbyszkiem Perkowskim, który w tym roku obchodzi swoje 20-lecie pracy scenicznej.

Takie hity jak: “Ogień w sobie masz”, “Nigdy nie żałuj” czy “Pinokio” rozkręca wieczorne imprezowanie. Ponadto: “Inna”, “Moja Naj”, “Seniorita” od zespołu Quest zapewni gwarancję udanej zabawy. Zespół Junior zaprezentuje  min. utwór: “Cukierkowe Usta”. Wszystkich fanatyków muzyki Disco z ościennych okolic miasta Śląska zapraszamy na udaną zabawę. Warto przypomnieć, że na scenie gościły już takie Gwiazdy jak: Zespół Mig, Maxel, B-Qll, Cliver, Long&Junior, Playboys, Sławomir i wielu innych.