Czy spotkaliście kiedyś na swojej drodze dziewczynę, która zachwyciła Was nie tylko swoim uroczym uśmiechem, czy ogromnymi oczami, ale… pięknymi włosami?
Serdecznie zapraszam Was na premierę klipu Maczo pt.: “Jedwabiste włosy”.

“Nasza najnowsza piosenka to opowieść nie tylko o chłopaku, który zakochał się od pierwszego wejrzenia i wpadł w tę miłość po uszy. Ale także o pięknej kokietce, obok której mężczyźni nie są w stanie przejść obojętnie.
Postanowiliśmy nagrać teledysk w stolicy. Mimo, że Warszawa jest dość popularnym miastem jeżeli chodzi o produkcję teledysków to wciąż nie brakuje tu fenomenalnych miejsc i wiele z nich jest nadal nieodkryta. A ogromne doświadczenie z modelingu Weroniki Sochacz (głównej bohaterki teledysku) nadało ulicom tego miasta dodatkowego smaku.
Po raz kolejny Marek Gwiazdowski (Zespół MIG) jest autorem muzyki do mojej nowej piosenki, ja natomiast odpowiadam za tekst utworu. Z racji tego, że utwór idealnie będzie nadawał się na imprezę, postanowiliśmy oddać go w ręce DJa Sequenca, który już doskonale wiedział co z nią zrobić. Nóżka sama chodzi aż miło! Uwierzcie mi na słowo! Realizacja teledysku to w naszym przypadku eksperyment, ponieważ powierzyliśmy ją Przemkowi Niewęgłowskiemu z PN Media, z którym nie miałem wcześniej przyjemności współpracować. Przemek wraz ze swoją ekipą na planie wykazał się wielkim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Więc mam spokojną głowę o teledysk do piosenki “Jedwabiste włosy”.”- jak oznajmił Maciej Kuśmierz, wokalista MACZO

PREMIERA MACZO – JEDWABISTE WŁOSY:
– Telewizja Polo TV, 3 maja
– Youtube, Kanał MACZO OFFICIAL, kwiecień